....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Restrictii arme

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
estk
hKd Administrator
hKd Administrator
estk


Mesaje : 145
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitimeMier Dec 17, 2008 7:55 pm

Din cate am inteles eu, voi vreti sa ajungeti la un anumit nivel cu servarul. Una din micile probleme care ar trebuii rezolvate sunt armele(eu nu am vazut sv pro pe care sa se joace cu asa numitele "arme de boti")
Parerea mea ca ar trebuii restrictionate din cfg armele care considerati voi ca nu ajuta la bunastarea servarului
Stiu ca fiecare isi cumpara arme in functie de bugetul pe care il are, dar sa fim realisti...
ps: ce vorbe de analist am in mine Twisted Evil))
Sus In jos
http://www.cocalari.com
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Re: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitimeMier Dec 17, 2008 7:59 pm

Scuza-ma ca te contrazic dar nu trebuie restrictionate nici o arma sincer nu conteaza sau mai bine spus nu cred ca te intereseaza cu ce arma joaca adversarul tau sau coechipierul tau tu ai un stil si toti la randul lor au un stil de joc asa ca nu cred ca este o idee buna (PAREREA MEA)


Respect!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Re: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitimeJoi Dec 18, 2008 12:09 am

Nu vrem nicio restrictie!
Sus In jos
HAUS
Caporal
Caporal
HAUS


Mesaje : 39
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Satu cu semafoare ... si mai nou Mall :)))

Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Re: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitimeJoi Dec 18, 2008 6:50 pm

bizoN1 a scris:
Nu vrem nicio restrictie!

Doar scutu sa fie restrictionat....
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Re: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitimeJoi Dec 18, 2008 7:47 pm

admin_restrict sa nu prind vreun admin ca pune restrict pe alta arma decat pe scut. Nu SCOUT ci SCUT
Sus In jos
Continut sponsorizat





Restrictii arme Empty
MesajSubiect: Re: Restrictii arme   Restrictii arme Icon_minitime

Sus In jos
 
Restrictii arme
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Pareri & Sugesti-
Mergi direct la: