....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scripturi [permise sau nu]

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
fufy
Private First Class
Private First Class



Mesaje : 18
Data de înscriere : 11/12/2008

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:47 am

Ce facem cu playeri care folosesc Scripturi? pe serrvar in pgl nu este permis si nici pe unele servare sunt considerate un "hack" Precum silent difuse SIlen Run etc ? voi ce parere aveti ?
eu nu as vrea asa ceva pe servar ..dar sunt multi care joaca si sunt considerati pro players datorita scripturilor astept comentari
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:51 am

fufy a scris:
Ce facem cu playeri care folosesc Scripturi? pe serrvar in pgl nu este permis si nici pe unele servare sunt considerate un "hack" Precum silent difuse SIlen Run etc ? voi ce parere aveti ?
eu nu as vrea asa ceva pe servar ..dar sunt multi care joaca si sunt considerati pro players datorita scripturilor astept comentari


Sincer si eu joc cu script il am bagat in cfg si este ok!
Steam-ul acum face update dupa fiecare iesire din cs si nu am avut probleme , adica daca ai jucat cu wall, aim cand isi face update steam-ul te baneaza instant asa ca nu trebuie sa ne facem griji din chestia asta oricum pot sa joc si fara Very Happy!


Cum considerati ca e bine asa facem!


:cheers: :lol!:
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:58 am

Noi promovam un server pro gaming, deci cu siguranta nu vom accepta asemenea scripturi.
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 1:04 am

Nu este nici o problema!
Mergem inainte!
Cu sau fara scripturi!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 1:13 am

Nu conteaza scripturile...nu dati kick nimanui care are scripturi. Pe public nu scrie nicaieri ca nu ai voie. Deci regula nu e buna,una este pgl una este publicareala. pgl daca sti sa faci silent run fara script ai voie si stiu multi baieti care fac asta. Cum e si long jump-ul in loc de bunny hop Wink
Sus In jos
kamasuTRA
hKd Moderator
hKd Moderator
kamasuTRA


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitimeMier Dec 17, 2008 3:39 am

Idem bizoN ... nu scrie nicaieri ca nu ai voie cu scripturi .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scripturi [permise sau nu] Empty
MesajSubiect: Re: Scripturi [permise sau nu]   Scripturi [permise sau nu] Icon_minitime

Sus In jos
 
Scripturi [permise sau nu]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Pareri & Sugesti-
Mergi direct la: