....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am o mare problema!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Am o mare problema! Empty
MesajSubiect: Am o mare problema!   Am o mare problema! Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 10:12 pm

Am si eu o mare problema cu un pusti are nick-ul 123qwsd ceva de genu omuletu este cu capu sincer!
Il rog frumos sa vb frumos sa nu mai critice pe nimeni si el zice gata si dupa 10 min iar incepe sincer eu nu vreau sa ii dau ban sau altceva dar e penibil in fine.
Micutule poate poti tu sa vb cu el si sa il rogi si tu poate la tine are efect Smile




Sal!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Am o mare problema! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mare problema!   Am o mare problema! Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 10:22 pm

/mutat la "reclamatii pentru admini". Aici nu se afla nicio sugestie/propunere pentru forum/server.
Iar pe tine te rog sa fi mai obiectiv si sa nu te mai amagesti doar pentru atat. Atragei atentia,daca continua la fel il postezi pe forum facandui o reclamatie ...fara sa te agiti/sa te cobori la mintea lui,ok ?
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Am o mare problema! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mare problema!   Am o mare problema! Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 11:30 pm

bizoN1 a scris:
/mutat la "reclamatii pentru admini". Aici nu se afla nicio sugestie/propunere pentru forum/server.
Iar pe tine te rog sa fi mai obiectiv si sa nu te mai amagesti doar pentru atat. Atragei atentia,daca continua la fel il postezi pe forum facandui o reclamatie ...fara sa te agiti/sa te cobori la mintea lui,ok ?

Ma eu sincer nu vreau sa le dau ban intai vreau sa vad srv full si dupa aia scapam si de copii astia inganfati in fine eu incerc sa merg pe partea amiabila.
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Am o mare problema! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mare problema!   Am o mare problema! Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 11:32 pm

Aici nu le dam ban ^_^ Le scoatem adminul sau le dam un admin/slot mai mic Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am o mare problema! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mare problema!   Am o mare problema! Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o mare problema!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Acuzatii catre admini-
Mergi direct la: