....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 as dori si eu un admin URGENT

In jos 
+2
hkdz0r
elyxir
6 participanți
AutorMesaj
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 6:38 pm

[b]elyxir ,iasi, 23 ani,gaby ,non steam,as dori un admin pe nume cu parola
Sunt un bun cunoscator al comenzilor de admin_mod si\sau amx_mod, cunosc multa lume care o sa ii fac sa intre pe acest server si plus de asta in atentia administratorului ,ii pot oferi harti facute din iasi f bune sau pot face harti la comanda! astept rsp eaghels_usa@yahoo.com
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 7:40 pm

Refa cererea!
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 8:13 pm

2 pareri am pentru tine:
1. De ce ai nevoie de admin "urgent" ?
2. Harti noi sunt foarte greu de introdus pe un server si ca acesta sa fie populat. Sa iti explic de ce: atunci cand este o harta noua lumea este foarte probabil sa nu o aibe. E atunci unii nu vor sta sa o downloadeze sau cand vad harta acesta pe server , spune "aaa,eu nu am chef de harti dastea...vreau ceva pro" . Noi incercam din rasputeri sa facem un server de pro-gaming (la un nivel medium nu neaparat foarte high).
Sus In jos
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: DECIIII ?   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 8:19 pm

tu vb serios !!!!!! ????? adica ce ai vrea sa scriu man
?? vrei sa imi dai un admin ,bine ,nu vrei asta e ,nui pbl dar tiam zis mai pot aduce lume pe servar .si acum nu ii vb numai de asta dar as vrea si eu un admin ,am vazut ca ai putin admini si mai sunt si care nuu isi fac treaba de admin. Pacat ca ii super misto serveru ,astept rsp
!!!baieti las la aprecierea voastra daca vreti sau nu sa imi dati admin?!
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 8:21 pm

esti cam tare in gura , contra.. invata sa vorbesti mai frumos.. Wink
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 8:48 pm

Da,ce as fi vrut sa scri? Uite exemple:
Cerere de admin [NAME]
Cerere de admin
Cerere
etc Wink
De ce scri cu atatea semne de exclamare si astea ? Calmeaza-te...nu te`a refuzat nimeni,eram doar curios.
Sus In jos
eL pyTyq
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 65
Data de înscriere : 14/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 9:34 pm

FraTe UitaTe La ModeLuL dE ceReRe Smile
Vb Dupa Razz
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 11:53 pm

elyxir a scris:
tu vb serios !!!!!! ????? adica ce ai vrea sa scriu man
?? vrei sa imi dai un admin ,bine ,nu vrei asta e ,nui pbl dar tiam zis mai pot aduce lume pe servar .si acum nu ii vb numai de asta dar as vrea si eu un admin ,am vazut ca ai putin admini si mai sunt si care nuu isi fac treaba de admin. Pacat ca ii super misto serveru ,astept rsp
!!!baieti las la aprecierea voastra daca vreti sau nu sa imi dati admin?!



Prietene sincer iti zic o vorba


"CAINELE CARE LATRA NU MUSCA"
Nu te supara pe mine dar asta este inpresia mea despre tine , zici tu ca ai oameni sa bagi pe srv eu sincer nu te-am vazut nici macar o data sa joci pe srv.

Bafta dar eu sunt "CONTRA"
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:16 am

Si frate e cam si cum ai santaja...adica tu aduci oameni dupa ce iei admin ? POI NU FRATE,fa invers: adu oameni si apoi primesti admin ;P
Deci in momentul de fata cu parere de rau iti dau un - la cerere
Sus In jos
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: in atentia administatorului   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 10:47 pm

ma cum ziceti voi ,dar jucatori abtinetiva de la comentarii ca nu sunteti zei .
El_pytyc asta nu mai poate de impresii atat pe server cat si pe forum ,vad-ca vrea sa fie peste toti . Iar voi (bizon si cu hkdzor) daca vreti sa imi dati un admin bine daca nu asta e .
NICK elyxir
NAME gaby
IP as dori sa imi faceti admin pe nume daca vreti
VARSTA 23
Si sa stiti ca chiar nu aveti prea multi admini (BUNI) daca apreciati asta .
Salutare si multumesc
AVIZ JUCATORILOR: tinetiva gura
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitimeMier Dec 17, 2008 8:40 am

La 23 de ani tu nu sti cum se scrie "tineti-va" ? Esti atat de intepat si impotriva tuturor,cum poti face tu echipa cu ceilalti admini cand esti asa de al "dreaq" ? Cerere respinsa !
Sus In jos
Continut sponsorizat





as dori si eu un admin URGENT Empty
MesajSubiect: Re: as dori si eu un admin URGENT   as dori si eu un admin URGENT Icon_minitime

Sus In jos
 
as dori si eu un admin URGENT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [b]admin va rog ![/b]
» admin la jE-
» Admin by ...Lkz
» un admin?:)
» ADMIN PLS?!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Cerere Admin-
Mergi direct la: