....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Seriozitatea forumului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:21 am

Salut,
hkd-community vrea sa va anunte un nou aspect.
De acuma incolo seriozitatea pe forum vreau sa fie maxima. Toti membrii forumului (in special adminii si cei cu slot) vreau sa citeasca urmatoarele lucruri:
-Nu mai vreau off-topic pe nicaieri.
-Gata cu injuraturile.
-A fost o perioada cand ne distram pe forum acuma vreau ca totul sa devina serios si sa ne purtam cu maturitate/seriozitate.
-Terminam cu "tovarasia" pe forum,asta o vom face pe Y!M/Mirc/etc ... Obiectivitate si seriozitate maxima de acum in colo va rog.
-Adminii vreau sa fie cat mai activi pe forumul nostru , cine nu o face va regreta.
-Cei cu slot daca vor upgrade , la fel , trebuie sa fie activi pe forum.
-Va rog pe forum sa nu folositi cuvinte/expresii/smile-uri/semne copilaresti,prietenesti,prostesti. Totul sa fie postat cu seriozitate maxima - daca nu puteti spune ceva serios si care merita scris mai bine nu postati -

Observatii!
~Cu timpul s-ar putea sa mai apara noi reguli , deci va rog verificati topicul cat mai des!
~Cine nu va respecta regulile scrise mai in sus va risca sa ia warn pe forum (la 2 warnuri=ban) , sau sa i se scoata adminul/slotul in functie de caz.

Multumim,o zi buna.


Ultima editare efectuata de catre bizoN1 in Lun Dec 15, 2008 8:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:26 am

Tot dupa mine te-ai luat cu tovarasia si astea.. Atat fratelo , reguli calumea :X Bbbavo D:
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:31 am

Dupa tine ?! In niciun caz,chestiile astea le`am discutat cu hkd cu ceva timp in urma insa i-am lasat sa se simta bine...stiam de toate astea inainte insa acum am decis ca este momentul potrivit sa le postam.
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:32 am

e bine Smile) na , dar este mult mai bine Very Happy
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:40 am

Si noi speram sa fie la fel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Seriozitatea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Seriozitatea forumului   Seriozitatea forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Seriozitatea forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Botii forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Regulamente & Anunturi :: Anunturi-
Mergi direct la: