....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Treaba voastra.. Nu ma mai bag..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:48 am

Nu suport frate , nu suport asa ceva , cand vad pe unu ca zice fmm , imi vine sa sparg monitoru , sa dau ban , sami rup paru din cap , wai , nu SUPORT BA @ scoateti draq regula asta ~@ Neutral doamne , ce aiurea e.. app , ziceti si voi sa numai faca flod , adica sa scrie naiba in fraza.. Very Happy app cu exigenta , nu se goleste serveru , o sa fie mai populat deoarece stiu ca ii un server bun , cu admini buni ,.. Wink si chestii d'astea dar daca nu vreti sa intelegeti .. :sleep:
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:54 am

• furSeC dEliciOs Mad •: Nu ma las , pana va aud ca ziceti , gata cu regulka fmm
RoBBy[a]: nu voi zic
RoBBy[a]: zice
RoBBy[a]: niciodata asta
• furSeC dEliciOs Mad •:
• furSeC dEliciOs Mad •: ba
• furSeC dEliciOs Mad •: macar numai zice fmm
• furSeC dEliciOs Mad •: zii si tu mai pe ocolite
• furSeC dEliciOs Mad •:
RoBBy[a]: adica
RoBBy[a]: sa io zic
RoBBy[a]: mmf
RoBBy[a]: ?
RoBBy[a]: de la coada la cap?
• furSeC dEliciOs Mad •: da
• furSeC dEliciOs Mad •: )
RoBBy[a]: nici gand
• furSeC dEliciOs Mad •: cam asa
RoBBy[a]: n`are farmec
• furSeC dEliciOs Mad •:
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:03 am

Twisted Evil NU SPORT , tiam zis Smile) zii pe ocolite mmf Smile) sau mgf Smile) ce vrei voi . .
Sus In jos
kamasuTRA
hKd Moderator
hKd Moderator
kamasuTRA


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:13 am

lol fursec , ai boala injuraturilor ? pai daca asa este si tu esti asa de pudic du-te frate stai in pipera oameni de lux nu ne intereseaza vii tu aici sa schimbi reguli ale administratorilor , sunt prieteni cu ei de 8-10 ani si tot nu le zic nimica , daca ei decid ceva asa cred ei ca este mai bine si nici macar eu nu le calc peste cuvant ! ...


vad ca nu e mult si faci o criza de nervi linisteste-te doar pentru un fmm (spus din tovarasie) tu ce faci !?!? criza de nervi ....

auzi cum vine asta sa scriem in loc de fmm - mmf

frate unde ai trait ?

Suntem in Romania , Bucuresti , aproximativ 2009 ....
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:14 am

Gata ma terminati-va...am decis -> nu scoatem regula insa va rugam frumos diminuati cuvintele vulgare ^_^ (doar acelea adresate prietenilor,ca daca injurati pe server asa aiurea va paste un ban)
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:28 am

Embarassed hai kamase , vezi Embarassed tot eu castig .. 1-0 pentru mine , mai joci Very Happy ?
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 1:33 am

fursec ala se numeste flame,daca mai continui vei lua warn. /closed nu mai avem nevoie de discutii in + aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Empty
MesajSubiect: Re: Treaba voastra.. Nu ma mai bag..   Treaba voastra.. Nu ma mai bag.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Treaba voastra.. Nu ma mai bag..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Pareri & Sugesti-
Mergi direct la: