....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Schimbarea Hartii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Schimbarea Hartii Empty
MesajSubiect: Schimbarea Hartii   Schimbarea Hartii Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 8:51 pm

Vreau sa va zic un singur ce am vazut pe servarul asta de 2 saptamani de cand joc pe el!
Ce este bine si frumos ca se jaoca aproape nonstop si sunt multi jucatori.
Primul defect sa zic asa mai mare este cand un admin intra pe srv si nu ii convine harta o schimba!
Nu este ok, poate jucatorii vor altceva eu nu zic cu rautate dar sincer treuie sa le facem lor pe plac nu noua pe plac pt k ei sunt cei care fac servarul plin si ne putem juca si noi cu ei daca nu se va tine cont de asta ne vom juca numai noi admini si atat!
Cum intra un admin si nu ii convine harta poc gata nici macar nu da la vot sau ceva de genu o schimba nu conteaza daca a fost mai devreme el o baga ca asta are el chef, sincer aici gresiti nu vreau sa ma bag aiurea in seama sa zica lumea ca sunt lingau sau ceva de genu asta dar nu mi-se pare ok sincer!
Inca o problema bagati si alte harti mai noi si usoare ca noaptea numai fy_snow pana dimineata baga ceva mic si frumos!



Va salut!


Ultima editare efectuata de catre SoN in Dum Dec 14, 2008 9:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Schimbarea Hartii Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Hartii   Schimbarea Hartii Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:18 pm

te referi la mine ? ce vroiai ? sa jucam prodigy ? =) am bagat clar d2 fara vot ca sigur ar fi iesit d2 . ownerul are dreptate intotdeauna ^^
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Schimbarea Hartii Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Hartii   Schimbarea Hartii Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:22 pm

bizoN1 a scris:
te referi la mine ? ce vroiai ? sa jucam prodigy ? =) am bagat clar d2 fara vot ca sigur ar fi iesit d2 . ownerul are dreptate intotdeauna ^^


Nu tati stai linistit chiar nu ma refeream la tine .
In general!
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

Schimbarea Hartii Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Hartii   Schimbarea Hartii Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:24 pm

Chestia asta trebuie spusa la reclamati daca se mai intampla :!:
Nu ma refer la bizon.
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
Continut sponsorizat





Schimbarea Hartii Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Hartii   Schimbarea Hartii Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbarea Hartii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Pareri & Sugesti-
Mergi direct la: