....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 fursec smardoi ~

In jos 
+3
hkdz0r
bizoN1
kamasuTRA
7 participanți
AutorMesaj
kamasuTRA
hKd Moderator
hKd Moderator
kamasuTRA


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 1:42 am

dKn: era Smile)
NotALlama : bai asta fursec esti smardoi ? o intrebare simpla mai vrei admin?

Time Remaining: 29:18
fursecws0nn1- : ah da..

j00k33rrr__ killed fursecws0nn1- with mp5navy
dKn killed j00k33rrr__ with ak47
Vizitati www.hkd-community.forum.st Totul despre acest server
bidonash killed NotALlama with famas
NotALlama : bine sal pa
Time Remaining: 28:56
*** ByTzY killed bidonash with a headshot from glock18 ***
*** dKn killed ByTzY with a headshot from ak47 ***
Time Remaining: 28:53
*DEAD* fursecws0nn1- : bine , sa mil scoti , am dovada (aici mai lipseste ceva ) era ceva de genu ca are dovada ce admin bun sunt eu si m-ai spus ca , cu vorbe dastea sa mergem pe santier sa ne angajam !!! asa admin ? rusine


si toata cearta asta de la un simplu ''fmm'' spus lu dKn

P.S. : Daca suntem tovarasi si ne acceptam unu altuia glumele etc... nu trebuie sa vine unu` putza sa imi dea mie llama !!!
Sus In jos
kamasuTRA
hKd Moderator
hKd Moderator
kamasuTRA


Mesaje : 67
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 1:45 am

deci deja a patit-o si bizoN cu o alta tentativa de admin Wink

idem bizoN alege intre mine si el !!!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 2:40 am

da , pustanu a facut figuri si la mine ... eu zic sa`l strangulam ;s Smile) o reducere de 1 saptamana doar slot si apoi sa vedem cat de activ e si astea si posibil sa`i revina adminul
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 11:22 am

slot 1 sapt
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 11:36 am

Mda.. Eu incerc sa fac serverul sa nu se mai injure , sa nu fie lag , sa nu fie codati ... Aduc lume pe server.. Si Tot eu sunt de vine , multumesc , puteti sa'l scoateti de tot ! numai am nevoie.. Activ pe server o sa mai fiu dar fara admin Like a Star @ heaven Ms anticipat !
Sus In jos
estk
hKd Administrator
hKd Administrator
estk


Mesaje : 145
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 12:08 pm

pentru cuvintele "doamne ce ratati nici rafale nu stiu sa trga" se da llama ?
o simpla intrebre din partea unui admin umil Sad
Sus In jos
http://www.cocalari.com
mnx
hKd Moderator
hKd Moderator
mnx


Mesaje : 82
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 1:39 pm

pei man..noi ne cunoastem de aproximativ 8 ani si ne permitem sa ne injuram....si citeste si u regulamentul adminilor }{
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 5:41 pm

Bine , frate poate gresisem , sa zicem ... Nu putea sai explice cineva , fara sami scada adminul ?Neutral

1. NU vorbiti urat llama/kick/ban.

.. Neutral Deci sa inteleg , daca suneti admini si va permiteti , puteti sa va injurati pana maine
Sus In jos
mnx
hKd Moderator
hKd Moderator
mnx


Mesaje : 82
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 6:08 pm

-Nu dati llama daca un player se injura "la caterinca" cu un altul (fiind prieteni)...mi se pare normal daca acesta este argoul lor Wink Daca injura pe cineva de pe server => BanIp 9999 "asa vrea pula mea...(motivu)"


ce ziceai ?
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 7:03 pm

Eu nu am vazut regula aia , unde scrie ?
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 8:44 pm

mnx a scris:
pei man..noi ne cunoastem de aproximativ 8 ani si ne permitem sa ne injuram....si citeste si u regulamentul adminilor }{

defapt noi 2 ne cunoastem de cand eram micutzi~ 4 ani ... am facut gradinita impreuna etc Wink
mai intai invata cine sunt adminii mai mari si apoi dai llama la toti Wink
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 8:44 pm

fursecws0nn1- a scris:
Eu nu am vazut regula aia , unde scrie ?

sunt niste indicatii postate de mine
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:37 am

acuma l`ati scos de tot , mersi mult .. V-am zis eu ... incercam sa fiu cat mai exigent , si lumea sa se comporte cat mai frumos pe server.. Sa incerc sa aduc lume si astea.. dar lasa.. Wink tot eo's prost .. intrau baietii faceau reclama ... erau admini pe server cu grad mai mare ca mine nu au dat ban , pana nu am zis eu... dar asta e.. prost am fost prost raman .! Like a Star @ heaven
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:40 am

exigenta ta aducea la golirea serverului prietene .
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:42 am

bine , si iti convine sa fie full , si sa se injure , sa se faca reclama si astea ? mai bine mai golutz , si calumea , sa ne intelegem pbine , fara codati si astea..
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:46 am

adica ne jucam numa snow , iceworld si astea 2v3~ si o wai bine ma! dai frumos,da si mie cfgu tau si astea ? Neutral shitTTT crezi ca toti care vor veni pe server vor injura ? mici injuraturi ca genu "sal fmm robby" merg Wink in rest sunt de acord cu voi ca nu!
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:50 am

nu am zis gol in sesnu ca o sa fie 2v3 .. LoL , ma intelegi gresit..
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:51 am

am destula experienta incat sa stiu ce este bine si ce nu (bineinteles nu sunt perfect si nu intotdeauna am dreptate insa eu mereu am incercat sa obtin binele acestui server)
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:52 am

Poate ai tu experienta , macar incearca daca vrei sa faci pro gaming , sa te duci pe alte servere , mari si sa vezi cum se face Wink
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:53 am

Nu ma intereseaza Wink noi o facem in felul nostru frate...nu vrem sa copiem pe absolut nimeni
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 11:36 pm

mnx a scris:
-Nu dati llama daca un player se injura "la caterinca" cu un altul (fiind prieteni)...mi se pare normal daca acesta este argoul lor Wink Daca injura pe cineva de pe server => BanIp 9999 "asa vrea pula mea...(motivu)"


ce ziceai ?


Sincer este srv vostru dar daca vreti sa il tineti in picioare ar fii foarte ok sa nu mai injurati nici voi care aveti admin nici 2 playeri care se cunosc.
Daca vor sa se injure sa vb mirc pe mess sau pe ce vor.
Daca vrem sa pastram srv full ne abtinem si sa fim civilizati,



Respect!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:19 am

Ok de acord,insa o facem dupa ora 24;00 cand minorii nu au voie sa vada ^_^
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:37 am

Acum sincer nu stiu daca ma iei la mist'o sau vb serios!
Asta este parerea mea!
Daca nu este ok se sterge si faceti cum credeti ca este mai bine, ca sa nu imi bat gura degeaba!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 1:11 am

Facusem un spirit de gluma...
Sus In jos
Continut sponsorizat





fursec smardoi ~ Empty
MesajSubiect: Re: fursec smardoi ~   fursec smardoi ~ Icon_minitime

Sus In jos
 
fursec smardoi ~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model acuzatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Acuzatii catre admini-
Mergi direct la: