....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugesti de la playeri catre admini.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 12:41 am

Sa postam aici sugestile noastre personale catre admini.
De exemplu (sugestiile mele):
-Nu dati ban doar ca ala da cap (intrati spec,facetii poze etc.)
-Nu dati llama daca un player se injura "la caterinca" cu un altul (fiind prieteni)...mi se pare normal daca acesta este argoul lor Wink Daca injura pe cineva de pe server => BanIp 9999 "asa vrea pula mea...(motivu)"
-Oricine sta afk 2 runde => kick , revine si sta afk => Banip
-Cand serverul este full iar cineva are diferenta inferioara intre killuri si deathuri mai mare de 9 => Kick (ca ex: 1-11,5-14 etc)
Sus In jos
estk
hKd Administrator
hKd Administrator
estk


Mesaje : 145
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 3:19 pm

Ce ai spus tu aici e foarte logic & normal...
Dar nu toti se ghideaza dupa "modelul" asta
Sus In jos
http://www.cocalari.com
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 3:24 pm

Nu zic ca acesta sa fie neaparat un model... Insa fiecare are un "plan" stabilit in cap pentru a admina. Iar daca acest plan al sau nu este in conformitate cu regulamentele noastre => acel player nu va mai avea admin...
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 12:00 pm

Aprobat!
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:00 pm

bizoN1 a scris:
Sa postam aici sugestile noastre personale catre admini.
De exemplu (sugestiile mele):
-Nu dati ban doar ca ala da cap (intrati spec,facetii poze etc.)
-Nu dati llama daca un player se injura "la caterinca" cu un altul (fiind prieteni)...mi se pare normal daca acesta este argoul lor Wink Daca injura pe cineva de pe server => BanIp 9999 "asa vrea pula mea...(motivu)"
-Oricine sta afk 2 runde => kick , revine si sta afk => Banip
-Cand serverul este full iar cineva are diferenta inferioara intre killuri si deathuri mai mare de 9 => Kick (ca ex: 1-11,5-14 etc)


Sincer aici te contrazic nu este ok sa se injure pe srv chiar daca fac la caterinca pt k daca vede unu ca ala injura injura si el deci NU ESTE OK ASA!
Injura sau foloseste un vocabular porcos sau semne obscene are trebuii sa luam masuri drastice daca nu "STRICAM IMAGINEA SERVARULUI"
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:09 pm

o ,,injuratura" mica acolo este ok, dar nu exagerat, sunt de acord cu tine... pun pariu ca cei care vad ca se injurat pe server ,,prieteneste" vor injura si ei din alte motive, nicidecum ca a injurat un admin
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:14 pm

poi da ma refeream "fmm X-ulescu" , asta nu inseamna sa incepi sa sa`i tragi toti mortii undeva timp de 5 minute~ ;s
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:43 am

eu unu as zice , ca nici fmm x-ulescu nu e buna.. Wink
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:45 am

sincer ? poate tu nu ai acest vocabular cu prietenii tai insa noi asa discutam. Fara o injuratura la cel putin 1 minut nu putem da pacapc
Sus In jos
fursecws0nn1-
Caporal
Caporal



Mesaje : 31
Data de înscriere : 12/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:51 am

eh , nici chiar asa , dar eu nu ma injur cu fmm si chestii dastea , poate ca mai zic , dute koae Very Happy .. ratatz0r Very Happy
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 12:52 am

E vezi...noi insa ne exprimam cu injuraturi si astea Smile ok o sa incercam atunci sa mai diminuam numarul de injuraturi ^_^
Sus In jos
estk
hKd Administrator
hKd Administrator
estk


Mesaje : 145
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 3:01 pm

pai la noi in rahova asa se vorbeste..."prieteneste"
la voi la tara nu stiu cum e Smile)
Sus In jos
http://www.cocalari.com
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 8:08 pm

O alta regula propusa de mine:
-De acum in colo cine injura pe server pentru prima oara , adminul trebuie sa ii atraga atentia iar daca mai repeta acest gest adminul sa fie nevoit sa ii dea llama / optional kick. (De ce zic asta ? Unii jucatori dupa ce primesc llama se ambitioneaza si fac mai rau,e,in felul acesta ii putem linisti , ei pot ramane sa joace in continuare pe server si nu vor mai repeta gestul. Cu ce ne ajuta ? Popularea serverului...)
Sus In jos
SoN
hKd Moderator
hKd Moderator
SoN


Mesaje : 63
Data de înscriere : 12/12/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 2:17 pm

bizoN1 a scris:
O alta regula propusa de mine:
-De acum in colo cine injura pe server pentru prima oara , adminul trebuie sa ii atraga atentia iar daca mai repeta acest gest adminul sa fie nevoit sa ii dea llama / optional kick. (De ce zic asta ? Unii jucatori dupa ce primesc llama se ambitioneaza si fac mai rau,e,in felul acesta ii putem linisti , ei pot ramane sa joace in continuare pe server si nu vor mai repeta gestul. Cu ce ne ajuta ? Popularea serverului...)


Da este foarte ok treaba asta dar daca isi ia llama dupa llama injura iar ii dai kick intra pe srv isi baga in neamu si familia ta cred ca treci la masuri mai drastice.
Ar fii si mai ok daca adminii nu ar mai vb urat pe srv chiar daca are slot sau are gods sau owner sincer hai sa nu ne stricam imaginea .
Jucam frumos respectam playerii ca de asta e vorba si trebuie sa avem grija de srv sa fie mereu plin sa ne jucam cu drag!

Bafta!
Sus In jos
bizoN1
Brigadier General
Brigadier General
bizoN1


Mesaje : 247
Data de înscriere : 03/12/2008

Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 6:54 pm

da.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugesti de la playeri catre admini. Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti de la playeri catre admini.   Sugesti de la playeri catre admini. Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugesti de la playeri catre admini.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru Admini !!!
» Regulament admini [Update 27.12.08]
» Vreau o parere de la admini:)
» O prblema cand un admini nu este pe srv!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Regulamente & Anunturi :: Regulament admini-
Mergi direct la: