....::::hKd.GamesZone.Ro::::....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....::::hKd.GamesZone.Ro::::....

Play to go pro - Win to do this
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 .//.// aha ././.

In jos 
+2
hkdz0r
eL pyTyq
6 participanți
AutorMesaj
eL pyTyq
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 65
Data de înscriere : 14/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 12:04 pm

Nick: elyxir
Data: 29.12.2008
Acuzatie: primesc ban aiurea .... doar el era admin

pe data de 28.12.2008 pe la ora 22:00 ... imi este scos adminul de catre marius ... iar elyxir imi da ban pe 200 minute

iar astazi , 29.12.2008 pe la 11:30 dimineatza ... elyxir imi da iara ban degeaba Wink Wink

era harta aztec si ma intreaba ... "ce faci pytyc pe sv" si dupaia vad YOU HEAVE BANNED ///

UN ban permanent dat aiurea ...

numai vreau admin dar vreau sa ma jock pe sv k orice PLAYER ... Wink
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 12:29 pm

Ii dau dreptate lui elyxir, dupa cele spuse de tine la adresa lui.
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
eL pyTyq
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 65
Data de înscriere : 14/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 3:52 pm

ziceti-mi ma nene in **** mea ce iam zis @
Sus In jos
estk
hKd Administrator
hKd Administrator
estk


Mesaje : 145
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 4:22 pm

te rog frumos sa ai grija cum vorbesti ca nu esti pe maidan pig
Sus In jos
http://www.cocalari.com
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 5:23 pm

pytyc eu tiam zis ca daca ai ceva de zis sa vb cu mine ,am Ip tau ,iar atata timp cat tu nu iti cer scuze pe forum in fata mea ptr cele spuse la adresa mea si a servarului tu nu mai joci pe server. daca cineva ii contra ii arat cam cum vb un copchil care nu a terminat 10 clase, Multumesc ptr intelegere
Sus In jos
eL pyTyq
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 65
Data de înscriere : 14/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 6:02 pm

tiam spus doar "DAPTU BULEAN DIN BULL" sti makar ce ineamna ???
Sus In jos
IRA
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 11:31 pm

eL pyTyq sa sti ca si eu am observat limbajul tau deranjant.. si nu mi-a placut mai ales tinad cont ca esti admin.. acum nustiu ce a fost intre voi.. dar tind sa ii dau dreptate acuzatului.. ! o seara placuta all ! Basketball
Sus In jos
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 1:32 pm

pytyc nau fost numai asta ,tot timpu te manca limba ,schimbi harta cand vrei tu ,te bagi peste admini cu grad mai mare ca tine si cam vb si urat in fata la playeri .asa ca poti sa intri si cu alt nume ca IP tot il am .iti ceri scuze pe forum ptr ott ce ai zis de server si de mine si mai vb dupa . toate bune all
Sus In jos
strumf
Caporal
Caporal
strumf


Mesaje : 36
Data de înscriere : 19/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 2:50 pm

pytyk numai de la tine snt reclamati 100 mai lasa si la alti sa faca nai ce face??
Sus In jos
IRA
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 5:35 pm

faza cu schimbatul hartilor cand vrea el.. nu am vrut sa o zic sa nu fiu rau dar daca tot a venit vb... si asta e o chestie naspa.. nici mie nu mi-a placut .. chiar de la inceput la el..pana atunci La multi ani ALL si un an NOU cat mai happy ! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
elyxir
Sergeant First Class
Sergeant First Class



Mesaje : 61
Data de înscriere : 15/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 7:56 pm

multumesc ,bafta all
Sus In jos
hkdz0r
hKd Master
hKd Master
hkdz0r


Mesaje : 255
Data de înscriere : 03/12/2008

.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 8:28 pm

Topic Inchis.
Sus In jos
https://hkd-community.forum.st
Continut sponsorizat





.//.// aha ././. Empty
MesajSubiect: Re: .//.// aha ././.   .//.// aha ././. Icon_minitime

Sus In jos
 
.//.// aha ././.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
....::::hKd.GamesZone.Ro::::.... :: Server hKd.GamesZone.Ro :: Acuzatii catre admini-
Mergi direct la: